Prema navodima Ministarstva unutrašnjih poslova, na okupljanju prisustvuje oko 207000 građana i oko 2600 motociklista – bajkera. Skup je, kako navodi MUP, bio uredno prijavljen nadležnim organima, što je policiji omogućilo da unapred planira i sprovede mere bezbednosti. Policija je preduzela niz preventivnih mera i, na osnovu bezbednosne procene, planirala mere iz svoje nadležnosti. Ministarstvo […]
MUP: U Beogradu prijavljeno javno okupljanje ispred Skupštine, prisutno oko 207 000 ljudi
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
