Na turneji po zemljama Persijskog zaliva, šef američke diplomatije Marko Rubio (Marco) izjavio je danas da sporazum sa Iranom ne treba postići „po svaku cenu“, posebno strahujući od „potpunog haosa“ ako bi Teheran uveo naplaćivanje prolaza kroz Ormuski moreuz. „Čak i ako želimo sporazum, ne želimo sporazum po svaku cenu“, rekao je Rubio u Bahreinu. […]
Rubio: „SAD ne žele sporazum sa Iranom po svaku cenu“
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
