Nazad na vest
Diskusija čitalaca

Rubio: „SAD ne žele sporazum sa Iranom po svaku cenu“

0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Kontekst

Na turneji po zemljama Persijskog zaliva, šef američke diplomatije Marko Rubio (Marco) izjavio je danas da sporazum sa Iranom ne treba postići „po svaku cenu“, posebno strahujući od „potpunog haosa“ ako bi Teheran uveo naplaćivanje prolaza kroz Ormuski moreuz. „Čak i ako želimo sporazum, ne želimo sporazum po svaku cenu“, rekao je Rubio u Bahreinu. […]

Komentari

Mišljenja i reakcije čitalaca

Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.

0 komentara
Nema komentara

Uključite se u diskusiju

Sigurno plaćanje
Powered by Stripe
Podržane kartice za brzo i bezbedno plaćanje na sajtu.