Ivana Rokvić je navela da Srbija uskoro ulazi u drugu godinu bez izabranog Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) i ocenila da je izbor novih članova od početka bio pod političkim pritiscima. Prema njenim rečima, vlast je pokušala da zameni legalno izabrane kandidate nacionalnih manjina angažovanjem ljudi koji nisu ovlašćeni predlagači. Rokvić je podsetila […]
Rokvić: „REM mora da počne da radi, kandidati manjina da se reše naknadno“
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
