Ministri uprave Srbije i Severne Makedonije, Snežana Paunović i Goran Minčev, su danas u Skoplju konstatovali napredak u sprovođenju Memoranduma o saradnji dva ministarstva. „Posebna pažnja je posvećena daljem razvoju sistema obuke, razmeni iskustava u oblasti digitalnog učenja i jačanju institucionalnih kapaciteta“, piše u saopštenju Ministarstva državne uprave i lokalne samouprave Srbije. Paunović je rekla da je Srbija […]
Ministri uprave Srbije i Severne Makedonije razgovarali o saradnji
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
