Ministri uprave Srbije i Severne Makedonije, Snežana Paunović i Goran Minčev, su danas u Skoplju konstatovali napredak u sprovođenju Memoranduma o saradnji dva ministarstva.
„Posebna pažnja je posvećena daljem razvoju sistema obuke, razmeni iskustava u oblasti digitalnog učenja i jačanju institucionalnih kapaciteta“, piše u saopštenju Ministarstva državne uprave i lokalne samouprave Srbije.
Paunović je rekla da je Srbija spremna da Severnoj Makedoniji stavi na raspolaganje svoja iskustva posebno u oblasti stručnog usavršavanja državnih službenika i razvoja sistema obuke.

Šta vi mislite?
Još nema komentara. Budite prvi koji će otvoriti diskusiju.