Ministar spoljnih poslova Republike Srbije Marko Đurić rekao je tokom boravka u Panami da Srbija vidi jednu od svojih važnih prednosti u tome da bude među pionirima u povezivanju Evrope sa zemljama Centralne i Latinske Amerike. Delegacija Srbije učestvuje na 56. Generalnoj skupštini Organizacije američkih država. Đurić je ocenio da je atmosfera na skupovima Organizacije […]
Đurić u Panami: „Srbija jača veze Evrope sa Centralnom i Latinskom Amerikom“
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
