Neformalna mreža „Akademski plenum“ optužila je danas vlast, koja danas organizuje miting u Beogradu, da je ugrozila zdravlje građana, koji su, kako tvrde primorani da dođu na miting na temperaturi od 37 stepeni na suncu. „Radnici javnih i javno-komunalnih preduzeća i drugih firmi čiji su poslovi bar delom finansirani iz državnog ili lokalnih budžeta, danas […]
Akademski plenum: Vlast ugrozila zdravlje građana koji su primorani da dođu na miting po vrućini
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
