Problem sa komunikacionim sistemom primorao je nemački železnički sistem da zaustavi sve vozove u utorak uveče, ostavljajući putnike širom zemlje. Glavni železnički operater Dojče ban saopštio je da su svi vozovi zadržani na stanicama zbog nacionalnog problema sa digitalnim komunikacionim sistemom GSM-R, koji se koristi za internu komunikaciju na železničkoj mreži. Dojče ban je u […]
Vozovi zaustavljeni širom Nemačke zbog problema sa komunikacionim sistemom
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
