Vaspitačica iz PU “Đurđevdan” i odbornica u Skupštini grada Kragujevca, Lidija Štrbac, juče je na skupu podrške predsedniku Republike Srbije zaigrala kolo i uputila novinarima Nove TV pitanje: „Znate li vi da igrate srpsko kolo? Ovo je moravac.“ Potom se ponudila da ih nauči, demonstrirajući nekoliko koraka uživo u TV programu, a uz rečenicu „Pa […]
(VIDEO) Vaspitačica i odbornica u Skupštini grada zaigrala kolo u Jagodini
2
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
2 komentara
2 komentara

Ovu vaspitačicu ne poznajem,ali ne deluje mi baš inteligentno i kao da je cugnula koju čašiciu šljivke….a baba sa kapom prodaje na kutiji neka sitnice ispred zelene pijace.u Dečanskoj ulici,kaže da je sirotinja,da od prodaje vunenih čarapa,kesa,ajvara itd .opstaje,živi.A sad igra kolo,ne deluje mi baš sirotinjski ili je taj dan dobro zaradila pa posle na miting.Čudne stvari se dešavaju u ovoj našoj Srbiji..
Nedavno je zakljucala decu u vrticu i otsila negde. Deca se uzvukla kroz prozor i otisla kuci.
Kada su roditelji zvali da pitaju gde su deca (koja su vec bila kod kuce) pitala je da li mozda zele da ih uzmu ranije ne znajuci da su deca bukvalno pobegla kroz prozor. Molim Vas da objavite vest sta decoubice rade pod sloganom za nasu decu. Nece Vucic vise ubiti ni jedno srpce, sto bi on rekao