Turistička organizacija Zlatibora i Skijališta Srbije otvorili su danas letnju sezonu za turiste. „Verujemo da će letnja sezona biti uspešna i da ćemo predstaviti program za leto koji je sadržajniji nego ikad“, kazao je direktor turističke organizacije Zlatibora Vladimir Živanović na svečanosti u planinskom centru Tornik. Ocenio je da je broj rezervacija dobar i da […]
Turistička organizacija Zlatibora otvorila letnju sezonu za turiste
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
