Srpska atletičarka Angelina Topić zauzela je danas drugo mesto u skoku uvis na Memorijalu Borisa Hanžekovića u Zagrebu. Topić je prekočila 1,95 metara, čime je izjednačila rezultat Australijanke Elenor Paterson, pa su podelile drugo mesto. Topić je takmičenje počela na 1,85 metara, a zatim je iz prvog pokušaja preskočila 1,90 i 1,93 metra. Visinu od […]
Topić zauzela drugo mesto na atletskom takmičenju u Zagrebu
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
