Nazad na vest
Diskusija čitalaca

Topić zauzela drugo mesto na atletskom takmičenju u Zagrebu

0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Kontekst

Srpska atletičarka Angelina Topić zauzela je danas drugo mesto u skoku uvis na Memorijalu Borisa Hanžekovića u Zagrebu. Topić je prekočila 1,95 metara, čime je izjednačila rezultat Australijanke Elenor Paterson, pa su podelile drugo mesto. Topić je takmičenje počela na 1,85 metara, a zatim je iz prvog pokušaja preskočila 1,90 i 1,93 metra. Visinu od […]

Komentari

Mišljenja i reakcije čitalaca

Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.

0 komentara
Nema komentara

Uključite se u diskusiju

Sigurno plaćanje
Powered by Stripe
Podržane kartice za brzo i bezbedno plaćanje na sajtu.