Stranka Srbija centar (SRCE) saopštila je danas da Železnička stanica Novi Beograd „nije redovno pregledana skoro tri meseca“, te da se na dolaznom peronu „raspadaju komadi platforme“, ugrožavajući bezbednost putnika. SRCE je zatražilo hitnu sanaciju i funkcionalnost stanice. Iz stranke poručuju da se građani Beograda suočavaju sa „urbanističkim nasiljem investitora nad zelenim i drugim površinama […]
SRCE upozorava: Železnička stanica Novi Beograd u opasnosti zbog neodržavanja
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
