Sportski direktor rukometnog kluba Partizan Ivan Dimitrijević rekao je da crno-beli nisu imali sreće u današnjem žrebu za grupnu fazu Lige šampiona pošto su dobili najtežu grupu, ali da veruje da ekipa može da se suprotstavi favorizovanim protivnicima. „Nismo imali sreće na žrebu. Daleko od toga da postoji laka grupa, ali smo u grupama D […]
Sportski direktor Partizana: „Nismo imali sreće na žrebu za Ligu šampiona“
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
