Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da ne zna kada će novi autobusi biti na ulicama, da je Grad raspisivao nabavku novih autobusa i da će to činiti do kraja njegovog mandata, i to za 200-250 vozila koja nedostaju Gradskom saobraćajnom preduzeću (GSP). „Privatnici su skoro zanovili svoj vozni park, mnogo brže nego što […]
Šapić: „Raspisivaćemo nabavku autobusa sve do kraja mog mandata za vozila koja fale GSP“
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
