Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da je raspisana nabavka za remont 29 tramvaja marke CAF (španski tramvaji), kao i da će, ukoliko nabavka bude uspešna, kroz dve godine grad dobiti 30 novih tramvaja. „Pre nekoliko dana je raspisana nabavka za potpuni remont 29 tramvaja, jedan je uništen skroz pa ga je nemoguće remontovati. […]
Šapić: Raspisana nabavka za remont 29 tramvaja, a ne odustaje se ni od nabavke stotinak tramvaja
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
