Vlada SAD je u utorak uvela nove sankcije kubanskim državnim kompanijama za koje analitičari kažu da će verovatno uplašiti strane investitore i produbiti tešku ekonomsku krizu. Američki državni sekretar Marko Rubio rekao je da sankcije ciljaju pet kubanskih entiteta, uključujući tri povezana sa Grupo de Administración Empresarial S.A., poslovnim konglomeratom kojim upravljaju Kubanske revolucionarne oružane […]
SAD uvele nove sankcije kompanijama Kube ključnim za privredu koja več propada
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
