Roditelji đaka koji pohađaju Petu i Devetu beogradsku gimnaziju, Osnovnu školu „Pavle Savić“ i Vazduhoplovnu akademiju najavili su večeras protest ispred Ministarstva prosvete. Kako je navedeno u objavi na društvenim mrežama, okupljanje je zakazano za 19 časova ispred Pete beogradske gimnazije, odakle će učesnici krenuti u protestnu šetnju ulicom Kneza Miloša i Nemanjinom, do zgrade Ministarstva prosvete. Najavljeno je […]
Protest roditelja i sindikata ispred Ministarstva prosvete: Traže rešavanje problema u beogradskim školama
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
