Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP), Policijske stanice Kosjerić, zaustavili su danas oko 19.05 časova i izvršili pregled vozila marke „opel zafira“ na državnom putu kod sela Bjeloperica, u opštini Kosjerić. Vozilom je upravljao Z. M. (1974), a kretalo se u pratnji grupe studenata iz Novog Pazara. Prilikom pregleda vozila, policija je pronašla i zaplenila teleskopsku […]
Policija kod Kosjerića zaplenila teleskopsku palicu i biber sprej u vozilu koje je pratilo studente iz Novog Pazara
4
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
4 komentara
4 komentara

Sve je to dozvoljeno da se nosi koji retardi sta ste zaplenili šibe bre u ćacilend .
Biber sprej je zakonom dozvoljen kod nas i ima ga u slobodnoj prodaji !
Biber sprej ima pravo da se nosi. Normalno vecina zena ga nose u torbici.
Al nikako da pronadje oružje koje je ukradeno ni manje ni više iz policijske stanice. Kriminalci najveće zlo što je zadesilo Srbiju u njenoj istoriji.