Dok studenti u blokadi pozivaju opoziciju na bojkot rada parlamenta i traže vanredne izbore, u Skupštini Srbije održana je sednica Odbora za kulturu i informisanje, posvećena kandidatima za Savet Regulatornog tela za elektronske medije (REM). Sednica, koja je bila otvorena za javnost, protekla je u neuobičajeno uljudnom tonu, što su pojedini poslanici pripisali prisustvu međunarodne […]
Opozicija bojkotuje Parlament, dok se u Skupštini raspravlja o REM-u uz „pristojne tonove“
2
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
2 komentara
2 komentara

Kakav rem nema, raspustanje skupstine
Nemojte ni njima davati platu ko neradi nema para