Nazad na vest
Diskusija čitalaca

Ograda pala na đaka prvaka ispred OŠ „Ujedinjene nacije“ u Beogradu

4
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Kontekst

Ograda u Osnovnoj školi „Ujedinjene nacije“ u beogradskom nasilju Cerak Vinogradi danas popodne je pala na jednog učenika prvog razreda, preneo je portal „Blic“, a po nezvaničnim informacijama to je devojčica. Ministarstvo unutrašnjih poslova je za agenciju Beta potvrdilo da su primili prijavu tog događaja. Direktorka te škole Vesna Radovanović Penevski je rekla za „Blic“ da je pad ograde […]

Komentari

Mišljenja i reakcije čitalaca

Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.

4 komentara
4 komentara
  • Daleko bilo vlasti posle Milosevica ,Gdesu pare sa kipra ,unistene fabrike ,radnici bez posla ,unistena vojska ,borci ponizeni

  • Slavisa Babic Recimo Sinisa Mali je u toj vlasti bio direktor agencije za privatizaciju plus Vesić,Jovanov i ostala preletačka bagra.Znači dok su bili žuti nisu valjali a sad su ok?

Uključite se u diskusiju

Sigurno plaćanje
Powered by Stripe
Podržane kartice za brzo i bezbedno plaćanje na sajtu.