Željko Obradović, trener košarkaša Partizana, komentarisao je pobedu nad Spartakom u Subotici (82:75) u ABA ligi, piše Nova.rs. Partizan je pobedio Spartak po drugi put i prošao u polufinale ABA lige. „Hvala ljudima iz Spartaka na dobrodošlici, da čestitam predsedniku kluba na svemu što radi za Spartak. Ušli su u ABA ligu i evo ih […]
Obradović posle pobede: „Ni Hudini ne zna šta nas čeka“
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
