Direktor Nacionalne službe za zapošljavanje (NSZ) Milan Bosnić izjavio je danas, povodom likvidacije kompanije „Kentaur“ iz Vranja i otpuštanja 253 radnika, da na evidenciji te službe postoji potreba za radnicima njihovih kvalifikacija i otvorene pozicije za zapošljavanje u delatnostima proizvodnje opreme i nameštaja. Bosnić je u saopštenju naveo da će se država i sve nadležne […]
NSZ: Radnici „Kentaura“ da ne brinu, postoje otvorene pozicije za zapošljavanje
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
