Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) uhapsili su osnivača udruženja građana „Omladinska brigada Novi Sad“ M.J. zbog sumnje da je oštetio novosadski gradski budžet za 750.000 dinara, saopšteno je danas. Osumnjičeni je zaključio ugovore o sufinansiranju projekata od javnog i društvenog interesa sa Gradskom upravom za privredu, ali se sumnja da novac nije iskoristio za predviđenu namenu. M.J. je […]
MUP uhapsio M.J. zbog sumnje da je budžetski novac trošio na dizajniranje i štampanje, umesto na javni interes
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
