Nazad na vest
Diskusija čitalaca

MUP aktivirao sistem Pronađi me zbog nestanka 15-godišnje devojčice iz Novog Sada

1
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Foto: Beta.rs
Kontekst

Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) saopštilo je danas da je aktiviralo sistem „Pronađi me“ povodom nestanka 15-godišnje Dunje Necić iz Novog Sada, osobe sa posebnim potrebama. Dunja je nestala 29. aprila kada se iz škole za osnovno i srednje obrazovanje „Dr Milan Petrović“, u Ulici Bate Brkića bb u Novom Sadu, uputila u nepoznatom pravcu. Devojčica […]

Komentari

Mišljenja i reakcije čitalaca

Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.

1 komentara
1 komentar

Uključite se u diskusiju

Sigurno plaćanje
Powered by Stripe
Podržane kartice za brzo i bezbedno plaćanje na sajtu.