MONARHISTI su naveli da ti ljudi, kako tvrde, nisu plaćeni da štite interese Srbije, već interese svojih država. Tomišević je rekao i da nijedna ozbiljna i suverena zemlja ne dozvoljava da joj državnu politiku kreiraju ljudi koji istovremeno primaju platu od stranih vlada i institucija. „Zato nije čudo što Vučićeva politika godinama više odgovara Berlinu, […]
MONARHISTI: „Vučića savetuju ljudi na platnom spisku stranih država“
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
