Nazad na vest
Diskusija čitalaca

Ministar Bratina u Leskovcu i o N1 i Nova S: „Da porez plaćaju u zemlji gde posluju“

1
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Kontekst

Ministar informisanja i telekomunikacija Boris Bratina izjavio je danas u Leskovcu da televizije N1 i Nova S moraju da  se „nateraju“ da postanu „srpske televizije“ i da porez plaćaju zemlji u kojoj posluju. Bratina je kazao da je to jedini njegov zahtev prema tim medijima, te da, kako je naveo „neće nikoga da odstreljuje“.  „Ono […]

Komentari

Mišljenja i reakcije čitalaca

Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.

1 komentara
1 komentar

Uključite se u diskusiju

Sigurno plaćanje
Powered by Stripe
Podržane kartice za brzo i bezbedno plaćanje na sajtu.