Poslanik Stranke slobode i pravde (SSP) Branko Miljuš kazao je da Srbija nema profesionalan i funkcionalan Savet Regulatornog tela za elektronske medije (REM) već skoro 600 dana, a da vlast priželjkuje „krnji REM koji neće moći ništa da uradi“. Po njegovim rečima, svi koji učestvuju u ovakvim dogovorima direktno rade u korist predsednika Srbije Aleksandra […]
Miljuš (SSP): Krnji REM neće moći ništa da uradi, vlast to i priželjkuje
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
