Gostujući u Uranku na televiziji K1 predsednica Narodne Skupštine Ana Brnabić je najavila da će doći do brutalnije reakcije policije i da je ovo poslednje upozorenje. Propustila je priliku da osudi pendrečenje studenata u Novm Sadu, ali nije propustila priliku da ukori policiju što nije reagovala oštrije i da policija nije dobro uradila svoj posao. […]
Jekić: Po Ani Brnabić građani su “fašističke falange”, studenti “nasilnici”, a policija “nedovoljno brutalna”
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
