Ministar odbrane Bratislav Gašić razgovarao je danas sa oficirima Vojske Srbije (VS) koji će u narednom periodu preuzeti dužnost izaslanika odbrane pri ambasadama Srbije u Alžiru, Egiptu, Indiji, Indoneziji, Nemačkoj, Rumuniji i Velikoj Britaniji. Gašić je budućim izaslanicima odbrane rekao da preuzimaju odgovornu i časnu dužnost koja zahteva visok nivo profesionalizma i posvećenosti, saopštilo je […]
Gašić razgovarao s budućim izaslanicima odbrane u inostranstvu
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
