Državni sekretar SAD Marko Rubio započeo je danas trodnevnu diplomatsku turneju po zemljama Persijskog zaliva, javlja agencija Rojters. Rubio će razgovarati sa američkim saveznicima koji smatraju da su ustupci predviđeni prošlonedeljnim memorandumom o razumevanju SAD i Irana previše izdašni. Jedna od tema razgovora moglo bi biti i osnivanje investicionog fonda od 300 milijardi dolara predviđenog […]
Državni sekretar SAD Rubio započeo turneju po zemljama Persijskog zaliva
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
