Studenti, koji su pozvali građane na protest kod Informera, počeli su sa akcijom „dekontaminacije“. Oni su za N1 rekli da su „došli da pokušaju da očiste“. Jedan od njih, međutim, rekao je da „ne može nikako da očisti“. Pročitajte još Hiljade građana na protestu u Novom Sadu, Srbija nije Srpska napredna stranka Novi Sad: U […]
„Dekontaminacija“ ispred Informera
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
