Nazad na vest
Diskusija čitalaca

Danas je Dan žalosti u Novom Sadu zbog smrti 16. žrtve pada nadstrešnice

0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Kontekst

Na teritoriji Novog Sada proglašen je Dan žalosti zbog smrti Vukašina Crnčevića, šesnaeste žrtve pada nadstrešnice Železničke Stanice. Kako je saopšteno, odlukom gradonačelnika Novog Sada Žarka Mićina je za Dan žalosti proglašena nedelja, 23. mart. Vukašin Crnčević je preminuo 21. marta u Vojnomedicinskoj ustanovi. Pročitajte još ANEM: Muškarci u civilu ometali novinare CINS dok su […]

Komentari

Mišljenja i reakcije čitalaca

Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.

0 komentara
Nema komentara

Uključite se u diskusiju

Sigurno plaćanje
Powered by Stripe
Podržane kartice za brzo i bezbedno plaćanje na sajtu.