Na teritoriji Novog Sada proglašen je Dan žalosti zbog smrti Vukašina Crnčevića, šesnaeste žrtve pada nadstrešnice Železničke Stanice. Kako je saopšteno, odlukom gradonačelnika Novog Sada Žarka Mićina je za Dan žalosti proglašena nedelja, 23. mart. Vukašin Crnčević je preminuo 21. marta u Vojnomedicinskoj ustanovi. Pročitajte još ANEM: Muškarci u civilu ometali novinare CINS dok su […]
Danas je Dan žalosti u Novom Sadu zbog smrti 16. žrtve pada nadstrešnice
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
