Petar Bošković je ocenio da će današnja sednica Skupštine grada biti još jedan izbor „ćaci kadra“ koji vodi Beograd. Prema njegovim rečima, to pokazuje da gradska vlast ne zna ni gde troši novac, ni zbog čega ga troši. Bošković je naveo i da se ponovo daje 350.000 evra za ploče i Trg Nikole Pašića, za […]
Bošković: „Šapić ne zna kako se troši novac u Beogradu“
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
