Nazad na vest
Diskusija čitalaca

Bošković: „Šapić ne zna kako se troši novac u Beogradu“

0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Kontekst

Petar Bošković je ocenio da će današnja sednica Skupštine grada biti još jedan izbor „ćaci kadra“ koji vodi Beograd. Prema njegovim rečima, to pokazuje da gradska vlast ne zna ni gde troši novac, ni zbog čega ga troši. Bošković je naveo i da se ponovo daje 350.000 evra za ploče i Trg Nikole Pašića, za […]

Komentari

Mišljenja i reakcije čitalaca

Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.

0 komentara
Nema komentara

Uključite se u diskusiju

Sigurno plaćanje
Powered by Stripe
Podržane kartice za brzo i bezbedno plaćanje na sajtu.