Iranski ministar spoljnih poslova Abas Aragči pohvalio je kasno sinoć „pozitivnu i konstruktivnu atmosferu“ na razgovorima sa Sjedinjenim Američkim Državama (SAD) u Švajcarskoj. „Ohrabrujući napredak je postignut, uključujući uspostavljanje mehanizma koji omogućava nastavak tehničkih diskusija“, napisao je Aragči na društvenoj mreži Iks (X) posle završetka prve runde razgovora između Teherana i Vašingtona u Švajcarskoj, opisujući […]
Aragči pohvalio konstruktivnu atmosferu na razgovorima sa SAD u Švajcarskoj
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
