Nazad na vest
Diskusija čitalaca

AFP: „Srbija obeležila godišnjicu nesreće i pokrenula protestni pokret koji traje 12 meseci, u Novom Sadu bilo najmanje 100.000 ljudi“

1
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Kontekst

Šesnaest minuta tišine, posle čega su usledili govori, pesme, pa ponovo tišina… Srbija je danas odala počast žrtvama fatalne nesreće na železničkoj stanici u Novom Sadu, koja se dogodila pre tačno godinu dana, i pokrenula protestni pokret koji već 12 meseci traje u zemlji, prenela je agencija Frans pres. Pod suncem, ogromna gomila ljudi se […]

Komentari

Mišljenja i reakcije čitalaca

Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.

1 komentara
1 komentar

Uključite se u diskusiju

Sigurno plaćanje
Powered by Stripe
Podržane kartice za brzo i bezbedno plaćanje na sajtu.