portski direktor Partizana Zoran Savić izjavio je da srpski klubovi zaslužuju bolji status u Evroligi, opisujući trenutni sistem kao „obrnutog Robin Huda“ koji uzima od siromašnih i daje bogatima. Savić je istakao da su Partizan i Crvena zvezda „dobro pozicionirani“, uprkos tome što nemaju zagarantovano mesto i pravo glasa, dok istovremeno doprinose Evroligi velikom gledanošću […]
Zoran Savić: Evroliga postaje „politika“, Partizan i Zvezda zaslužuju bolji status
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
