Šef Odeljenja za medije pri Misiji OEBS-a u Srbiji Dominik Tijeri izjavio je danas da su slobodni mediji širom sveta pod ogromnim pritiskom, te da bi bez nezavisnih medija građani “živeli u mraku”. Tijeri je u programu novopazarskog Sto plus radija kazao da se sredstva iz javnih fondova ne dodeljuju nezavisnim medijima, te da je […]
Tijeri (OEBS) u Novom Pazaru: „Slobodni mediji pod ogromnim pritiskom, bez njih ćemo živeti u mraku“
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
