Jutros oko 9.30, tramvaj na liniji 7 udario je u tramvaj ispred sebe u Ulici Jurija Gagarina na Novom Beogradu. Srećom, niko nije povređen. Uviđaj je u toku, a tramvajski saobraćaj je trenutno skraćen do Depoa Sava. Putnike prevoze autobusi na linijama 9A i 95, javlja RTS.
Sudar tramvaja u Novom Beogradu, nema povređenih
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
