Protestna šetnja studenata u blokadi, pod sloganom „Pazi koga biraš“, počela je danas u 12:30 časova na beogradskoj Slaviji, gde su okupljeni zaustavili saobraćaj. Studenti su pozvali građane da im se pridruže u šetnji „krugom dvojke“, trasom tramvajske linije 2, koja obuhvata lokacije važnih gradskih i državnih institucija poput Vlade Srbije, Rektorata Beogradskog univerziteta i […]
Studenti u blokadi: „Dvojkom“ oko Beograda uz poruku „Pazi koga biraš“!
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
