Nazad na vest
Diskusija čitalaca

Srbija emitivala državne obveznice vredne 1,9 milijardi evra i 1,2 milijarde dolara

1
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Kontekst

Ministarstvo finansija objavilo je da je Srbija danas realizovala još jednu emisiju državnih obveznica, kroz tri tranše u dve valute, ukupno vredne 1,9 milijardi evra i 1,2 milijarde dolara, i uz kako je istaknuro, veliko interesovanje američkih i evropskih investitora. „Ovakvo interesovanje investitora za naše državne obveznice nam je najbolji pokazatelj makroekonomskog uspeha naše zemlje. […]

Komentari

Mišljenja i reakcije čitalaca

Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.

1 komentara
1 komentar

Uključite se u diskusiju

Sigurno plaćanje
Powered by Stripe
Podržane kartice za brzo i bezbedno plaćanje na sajtu.