Radnik na građevinskom objektu u Novom Pazaru pao je danas sa višespratnice u Ulici Kej skopskih žrtava. Prema nezvaničnim informacijama Sto plus radija, on je teško povređen, ali je u svesnom stanju prevezen u Opštu bolnicu. Slušaoci radija su naveli da „pretpostavljaju da je reč o stranom državljaninu, koji je pao sa petog sprata“. Pročitajte […]
Radnik teško povređen, pao sa petog sprata na gradilištu u Novom Pazaru
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
