Novi Sad je večeras bio poprište studentskog protesta pod sloganom „I nama je dosta krvi“, koji je počeo u 20:30 časova u univerzitetskom kampusu. Povod je odluka Višeg suda u Novom Sadu da ukine pritvor trojici aktivista SNS-a, osumnjičenih za napad na studente krajem januara. Protestna šetnja, koja je krenula od Rektorata, tokom prolaska Stražilovskom […]
Protest u Novom Sadu zbog ukidanja pritvora aktivistima SNS-a i napada na profesorku
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
