Nazad na vest
Diskusija čitalaca

Odbojakaši Srbije otputovali za Orlean, Krecu poveo 18 igrača

0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Kontekst

Odbojkaška reprezentacija Srbije otputovala je danas u Francusku, gde će igrati na utakmice druge sedmice Lige nacija, a selektor George Krecu će u Orleanu moći da računa na 18 igrača. Srbija će ove nedelje u Orleanu igrati protiv Japana, Kube, Francuske i SAD.  Posle prve sedmice takmičenja, Srbija ima tri pobede i jedan poraz i […]

Komentari

Mišljenja i reakcije čitalaca

Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.

0 komentara
Nema komentara

Uključite se u diskusiju

Sigurno plaćanje
Powered by Stripe
Podržane kartice za brzo i bezbedno plaćanje na sajtu.