Nazad na vest
Diskusija čitalaca

Novosadski studenti obeležiće sutra 16 meseci od pada nadstrešnice

1
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Kontekst

Novosadski studenti organizuju u nedelju, 1. marta pomen povodom 16 meseci od pada nadstrešnice Železničke stanice koja je usmrtila 16 ljudi. Oni su pozvali na skup na mestu tragedije – kod Železničke stanice u 11.52 časova. Najavljen je 16-minutni pomen tišinom na raskrsnici. Pročitajte još Roditelji učenika novosadske Jovine gimnazije razgovarali sa zvaničnikom delegacije EU […]

Komentari

Mišljenja i reakcije čitalaca

Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.

1 komentara
1 komentar

Uključite se u diskusiju

Sigurno plaćanje
Powered by Stripe
Podržane kartice za brzo i bezbedno plaćanje na sajtu.