Više javno tužilaštvo (VJT) u Novom Sadu sapštilo je da su danas uhapšene tri osobe zbog navodnih malverzacija i zloupotrebe službenog položaja u firmi “MP Cars DOO Šabac”, odnosno zbog navodnih prevara u vezi sa naplatom tehničkog pregleda i registracije vozila. Uhapšeni su (30), M.Đ. (44) i M.P. (37) zbog sumnje da su u gotovini […]
Novi Sad: Uhapšene tri osobe zbog malverzacija u firmi „MP Cars“, sumnja se na prevaru od preko 8 miliona dinara
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
