Nazad na vest
Diskusija čitalaca

MUP: Pretakanje amonijaka uspešno izvršeno, iscurio iz hladnjače u Guči

0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Foto: Beta.rs
Kontekst

Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) saopštilo je jutros da je pretakanje amonijaka uspešno izvršeno, a intervencija vatrogasaca-spasilaca završena u 6.55 časova, nakon što je oko sat posle ponoći u Guči iz hladnjače u Prvomajskoj ulici br. 9 iscurio amonijak. Sedam osoba je evakuisano, od kojih su četiri prevezena u čačansku bolnicu. Kako je u saopštenju navedeno, […]

Komentari

Mišljenja i reakcije čitalaca

Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.

0 komentara
Nema komentara

Uključite se u diskusiju

Sigurno plaćanje
Powered by Stripe
Podržane kartice za brzo i bezbedno plaćanje na sajtu.