Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) saopštilo je jutros da je pretakanje amonijaka uspešno izvršeno, a intervencija vatrogasaca-spasilaca završena u 6.55 časova, nakon što je oko sat posle ponoći u Guči iz hladnjače u Prvomajskoj ulici br. 9 iscurio amonijak. Sedam osoba je evakuisano, od kojih su četiri prevezena u čačansku bolnicu. Kako je u saopštenju navedeno, […]
MUP: Pretakanje amonijaka uspešno izvršeno, iscurio iz hladnjače u Guči
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
