Doskorašnji košarkaš Žalgirisa Mozes Rajt saopštio je da će svoju karijeru nastaviti u Barseloni.
„Crveno i belo, da, Barselona. To će biti moj tim sledeće sezone“, naveo je Rajt za Kosmot TV (Cosmote TV), preneo je danas portal Jurohups (Eurohoops).
Rajt (27) je za Žalgiris u Evroligi prošle sezone u proseku beležio 13,2 poena i 6,5 skokova.
Američki centar je u klub iz Kaunasa došao iz Olimpijakosa, dok je u karijeri igrao i u Američkoj profesionalnoj košarkaškoj ligi (NBA) za ekipe Los Anđeles Klipersa i Dalasa.

Šta vi mislite?
Još nema komentara. Budite prvi koji će otvoriti diskusiju.