Dr Irena Mojsić navodi da bi odgovorna vlast, na čelu sa ministrom zdravlja Zlatiborom Lončarom, upozorila građane na opasnosti koje nose visoke temperature i dala uputstva kako da izbegnu dehidrataciju, toplotnu iscrpljenost i toplotni udar. Mojsić je navela da su posebno ugroženi deca, starije osobe, trudnice i hronični bolesnici. U izjavi se pominje i preporuka […]
Mojsić: „Vlast nije upozorila građane na opasnosti visokih temperatura“
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
