Ministarstvo pravde Srbije saopštilo je danas da pisma koja su građanima stizala na kućne adrese „od strane kosovskih institucija, a koja se odnose na navodne krivične postupke“, nisu dostavljena preko tog ministarstva, niti je ono na bilo koji način učestvovalo u njihovoj dostavi. U saopštenju se navodi da je povezivanje mehanizma uzajamne pravne pomoći sa […]
Ministarstvo pravde: Građani nisu u obavezi da postupaju po pismima institucija iz Prištine
0
komentara
Otvoreno
za diskusiju
Komentari
Mišljenja i reakcije čitalaca
Diskusija je otvorena za argumentovane i korektne komentare.
0 komentara
Nema komentara
