TON je ustanova koju je osnovao Grad Niš, navela je Milošević i poručila da njeni štandovi i zaposleni ne mogu da nastupaju u ime te ustanove na stranačkom skupu. Dodala je da direktor može privatno da ide gde hoće, kao i radnici privatno, ali ne i u ime TON-a. Milošević je direktno pitala direktora TON-a Gorana Milosavljevića za devet radnika TON-a koje je, kako navodi, prijavio u viber grupi „Direktori 2025.“.
Pitala je da li su oni išli kao stranački aktivisti SNS ili kao radnici TON-a i da li su im plaćene dnevnice. U nastavku je ocenila da je to „još jedna u nizu zloupotreba“ i da vlast briše liniju razdvajanja između države i stranke, kao i između grada i gradskog odbora stranke. „Sa strankom mogu da rade šta hoće, njihova je.
Sa gradom i gradskim ustanovama ne mogu, naše je“, navela je Milošević, koja je potpisana kao narodna poslanica SSP.

Šta vi mislite?
Još nema komentara. Budite prvi koji će otvoriti diskusiju.